Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Weekend specjalnie dla dzieci w Twinpigs w Żorach

Facebook Twitter

Kozy, kucyki i daniele czekają na dzieci w strefie leśnej Parku Rozrywki Twinpigs w Żorach. Już w ten weekend z okazji Dnia Dziecka będzie możliwość zagrania w Grę Terenową Twinpigs.

Od soboty (30.05.) do poniedziałku (1.06.) dla gości otwarty zostanie las Twinpigs i aleja spacerowa– zapowiada Karolina Skórka z Rodzinnego Parku Rozrywki w Żorach:

Drużyny będą miały za zadanie odnaleźć, policzyć i dowiedzieć się kilku rzeczy o Strefie Leśnej Parku Rozrywki Twinpigs. Grę przygotowaliśmy specjalnie z myślą o małych dzieciach, więc jeśli chcą nas państwo odwiedzić w rodzinnym gronie, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej atrakcji. Dodatkowo każde dziecko otrzyma niespodziankę. Dzieci będą miały okazje poznać i nakarmić sympatycznych mieszkańców parku, m.in. kozy, kucyki i daniele. Dodatkowo będzie można wybrać się na spacer po molo zawieszonym wśród drzew i odpocząć przy błękitnym wodospadzie.

Specjalnie na Dzień Dziecka restauracja Texas mieszcząca się przy parku przygotowała lodowy deser Twinpigs, to co dzieci lubią najbardziej: lody ociekające karmelem….

Strefa leśna otwarta będzie od soboty (30.05.) do poniedziałku w godzinach od 12:00 do 18:00. Bilet wstępu kosztuje 15 zł. Park Rozrywki Twinpigs znajduje się przy ul. Katowickiej 24 w Żorach.

Więcej informacji na stronie www.twinpigs.zory.pl i na Facebooku: www.facebook.com/twinpigs.

Dodajmy, że Wielkie Otwarcie TWINPIGS szykowane jest na 6 czerwca.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2022