Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wodzisławski sanepid apeluje do mieszkańców: Nie blokujcie linii!

Facebook Twitter

Wodzisławski sanepid apeluje do mieszkańców, głównie górników o przestrzeganie kilku zasad, by kontakt ze stacją stał się łatwiejszy. To m.in. zaprzestanie wykonywania setek, a nawet tysięcy połączeń na numery Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Wodzisławiu, przez co blokowane są linie telefoniczne.

Podobnie dzieje się ze skrzynkami e-mail, które są całkowite zapchane. Każdego dnia pracownicy muszą posortować kilkaset wiadomości od mieszkańców, z których większość jest wielokrotnie powielana, a to wydłuża czas odpowiedzi na zadane pytania.

Apel PSSE w Wodzisławiu do mieszkańców, głównie górników, w sprawie postępowania:

1. PSSE prosi o zaniechanie wykonywania seryjnych połączeń do tutejszej Stacji. Wykonując seryjne/wielokrotne połączenia blokujecie Państwo całkowicie wszystkie linie telefoniczne. Powoduje to niemożność dodzwonienia się do Sanepidu, ale równocześnie praktycznie uniemożliwia wykonywanie połączeń przez pracowników, co bardzo utrudnia ich pracę i nawiązanie kontaktu z osobami zakażonymi.

2. Prosimy o zaniechanie wysyłania wielokrotnych i na wszystkie możliwe adresy poczty elektronicznej a-maili. Taka praktyka powoduje całkowite zapchanie skrzynek elektronicznych, pracownicy muszą posortować kilkaset e-maili codziennie, z których większość jest wielokrotnie powielana. Nie przyspieszy to odpowiedzi, a wręcz znacznie wydłuża czas oczekiwania.

Barbara Orzechowska, PPIS w Wodzisławiu Śl.

Czytaj także:

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2021