Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wygraj podwójny bilet na koncert De Mono! DeMontujemy teksty!

Facebook Twitter

"Gdybym jedno miał życzenie, i gdyby Bóg spełnił je, chciałbym dostać trochę czasu do stracenia, bo na razie to z tym gorzej jest niż źle..." To jeden z tekstów piosenki, która ukazała się na wydanej rok temu płycie "No Stress". W tym roku natomiast, De Mono świętuje swoje 25. urodziny. A my mamy dla Was bilety na katowicki koncert - jeden z przystanków jubileuszowej trasy zespołu!

Swoje 25. urodziny zespół postanowił uczcić wyjątkową trasą koncertową, podczas której występuje w najbardziej prestiżowych salach koncertowych w Polsce.

  • Koncert numer „trzy” na jubileuszowej trasie De Mono odbędzie się już jutro (05.11.) w Centrum Kultury Katowice im. Krystyny Bochenek. Początek o godzinie 20.00.

Zasady zabawy DeMontujemy Teksty – składamy życzenia!

Skoro to urodziny, nie może obyć się bez ciepłych słów i oryginalnych życzeń. Swoją wyjątkowość będą zawdzięczać temu, że za Waszą sprawą, zostaną stworzone w oparciu o cytaty z tekstów piosenek zespołu! A więc do dzieła. Przypomnijcie sobie słowa Waszych ulubionych kawałków, poszperajcie TUTAJ, zDeMontujcie teksty i zmontujcie niepowtarzalne życzenia z okazji 25-lecia istnienia zespołu! Na Wasze pomysły czekamy do godziny 20.00! Ok. 21.00 ogłoszenie wyników.

Czego można życzyć zespołowi w ich własnych słowach? Bardzo jesteśmy ciekawi Waszych propozycji, a warto się postarać, bo…

Autorzy dwóch najlepszych propozycji otrzymają zaproszenia dla dwóch osób na katowicki koncert. ALE – to nie wszystko! Wasze propozycje przekażemy zespołowi De Mono! Dodatkowo opublikujemy je na stronie zespołu, dlatego jeśli Wam na tym zależy – podpiszcie swoim imieniem i nazwiskiem, w innym przypadku za podpis posłuży Wasz nick! Kto wie, może Wasze życzenia spodobają się na tyle, że zostaną też dodatkowo nagrodzone?…

Życzymy wspaniałych pomysłów i powodzenia!

Bilety zdobywają: jhania2 oraz ewela! Gratulujemy!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj