Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wymyśl pytania, zgarnij nagrodę. Radlin czeka na pomysły na grę miejską

Facebook Twitter

Jakiś pomysł na zadanie do gry miejskiej? W Radlinie czekają na propozycje. Jest konkurs ogłoszony między innymi przez Radlinioki w biegu. Grupa wraz z Fundacją Eduarte i Belfry Bazgrolą pracuje nad scenariuszem takiej zabawy w terenie.

fot.mat.prasowe UM Radlin

Ma ona opierać się na integracji i odkrywaniu radlińskich supermocy. Chodzi o to, by w wolnym czasie poznać miasto przez pryzmat fascynującej historii, która połączy teraźniejszość z przeszłością. Wspólna podróż z pewnością dostarczy wielu intrygujących informacji dotyczących Radlina. Każdy z was może dodać swój element do całej zabawy, proponując pytanie lub zadanie, jakie pojawi się na trasie nowej gry miejskiej. Pytania mogą dotyczyć różnych tematów związanych z historią, tradycją, jak i współczesnymi zjawiskami społecznymi związanymi z miastem i regionem. Czas jest do 8 grudnia.

Propozycje można przesyłać mailowo na adres: gramiejskaradlin@gmail.com oraz drogą pocztową na adres:
Fundacja Eduarte, ul Wolności 8/12, 44-310 Radlin

Pytania i zadania, które posłużą do opracowania scenariusza gry miejskiej, zostaną nagrodzone wycieczką do Muzeum Śląskiego w Katowicach. Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 grudnia 2022