Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wypadek w Wodzisławiu: Ranna 17-latka została wybudzona ze śpiączki

Facebook Twitter

Wypadek w Wodzisławiu - Zawadzie miał miejsce w minioną sobotę. Zginęły trzy młode osoby, dwie kolejne trafiły do szpitala. Dobra wiadomość jest taka, że z śpiączki wybudzona została ciężko ranna w zdarzeniu 17-latka.

Wypadek w Wodzisławiu

Wypadek w Wodzisławiu: ranna dziewczyna wybudzona z śpiączki

17-latka ciężko ranna w wypadku samochodowym w Wodzisławiu Śl. została wybudzona ze śpiączki farmakologicznej. Przed dziewczyną jeszcze długie leczenie i rehabilitacja, ale wygląda na to, że nasi medycy wygrali walkę o jej życie Cieszymy się!

-przeczytać można na profilu Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, gdzie leczona jest najciężej ranna w wypadku nastolatka.

Przypomnijmy. Wypadek w Wodzisławiu – Zawadzie miał miejsce po godzinie 20.30 na ulicy Młodzieżowej. Zderzyły się tam dwa samochody – peugeot i audi. Na miejscu zginął kierowca audi oraz dwoje pasażerów auta. Dwie kolejne osoby – 17-latka oraz jej starszy kolega trafili do szpitali. Nastolatkę przewieziono do katowickiej lecznicy, gdzie przeszła operację ratującą życie. Ranny chłopak natomiast przebywa w wodzisławskim szpitalu.

Kierowca drugiego auta – peugeota – w poniedziałek (15.01) usłyszał zarzuty nieumyślnego spowodowania wypadku drogowego, poprzez nieumyślne naruszenie zasad ruchu drogowego i niezachowanie należytej ostrożności przy wykonywaniu manewru skrętu w lewo.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj