Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

X Bieg Nocny w Czerwionce-Leszczynach! Trwają zapisy [materiał partnera]

Facebook Twitter

To będzie jubileuszowa, X edycja Nocnego Biegu w Czerwionce-Leszczynach. W sobotę (11.09.) na trasę wyruszą biegacze i uczestnicy marszu nordic walking. Trwają zapisy. Jak przystało na jubileusz organizatorzy przygotowali też różnego rodzaju atrakcje.

Specjalnymi gośćmi biegu będą w tym roku siatkarze Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla. Przed biegiem będzie okazja, aby spotkać młodych medalistów mistrzostw Polski i wziąć udział w organizowanych przez nich siatkarskich konkursach. Później także i oni staną na starcie biegu. Ten zaplanowano o godz. 21.30 sprzed hali targowej przy ulicy 3 Maja.

Zapisz się: TUTAJ.

Trasa tradycyjnie wiedzie ulicami Czerwionki, to pętla o długości 2,5 kilometra. Uczestnicy biegu będą mieli do pokonania 10 kilometrów, a marszu nordic walking dystans o połowę krótszy. Najlepsi w klasyfikacji generalnej, ale także kategoriach wiekowych nagradzani będą pucharami, są też nagrody pieniężne. Dla każdego uczestnika organizator przewidział okolicznościowy medal, torbę z logo biegu i gorący poczęstunek. Jak podkreślają ci, którzy już brali udział w imprezie, bieg daje niepowtarzalną możliwość zwiedzenia miasta nocą, znajdujące się po drodze osiedle familoków nadaje mu wyjątkowy charakter, na trasie zawsze jest też wielu kibiców. Sama trasa nie jest trudna, wielu biegaczy ustanowiło tam swoje życiowe rekordy. W tym roku organizator biegu wyznaczył limit 250 zawodników.

Więcej informacji na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czerwionce-Leszczynach.

Zobacz regulamin zawodów:

Regulamin X Nocny Bieg Uliczny

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj