Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zaginął mieszkaniec Zawady Książęcej. Widzieliście go?

Facebook Twitter

Raciborska policja prosi o pomoc w poszukiwaniach zaginionego Piotra Żyły. To 45-letni mieszkaniec Zawady Książęcej. Mężczyzna wyszedł z domu 10 września, do dziś nie wrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

fot. Policja Racibórz

Z dotychczasowych ustaleń mundurowych wynika, że dwa dni później (12.09.) przebywał na terenie Ostrawy w Czechach. Policja prosi wszystkich, którzy powsiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego o kontakt.

fot. Policja Racibórz

Rysopis poszukiwanego:
Wzrost ok 180 cm, szczupły, sylwetka barczysty, wiek z wyglądu około 45 lat, włosy krótkie jasny blond, oczy niebieskie, nos duży prosty, brak zarostu, uszy średnie przylegające, uzębienie pełne na przodzie.

Ubiór: spodnie jeansowe koloru granatowego, buty męskie typ mokasyny koloru czarnego, koszula biała w niebieską dużą kratę, granatowy sweter z dekoltem w serek.

Każda osoba, która posiada jakąkolwiek informację na temat miejsca pobytu zaginionego, proszona jest o przekazanie tej informacji osobiście do Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu ul. Bosacka 42 lub pod nr. telefonu : 47 85 562 00, 47 85 562 86 lub pod nr. alarmowy : 112.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 maja 2024