Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zamknięta droga w Krzyżowicach. Zmiana organizacji ruchu i komunikacji autobusowej

Facebook Twitter

Utrudnienia na Śląskiej w Krzyżowicach to gm. Pawłowice. Do środy (27.03. ) w przyszłym tygodniu trwają tam prace związane z remontem drogi.

fot. pawlowice.pl

I do tego czasu będą tymczasowe ograniczenia w ruchu. Dziś (22.03.) Śląska w Krzyżowicach będzie przejezdna, ale trwa tam frezowanie nawierzchni asfaltowej. Od poniedziałku do środy (25-27.03.) na całej długości droga zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów. Prace będą wykonywane w warunkach pogodowych umożliwiających prowadzenie robót. Będą wyznaczone objazdy dla komunikacji publicznej.

KOMUNIKACJA ZBIOROWA
Linia L-4 komunikacji Lokalnej:
Całkowite zamknięcie ul. Śląskiej uniemożliwia wprowadzenie objazdowej trasy ze względu na brak możliwości bezpiecznego zawracania busów oraz ograniczenia czasowe rozkładów jazdy Komunikacji Lokalnej. Komunikacja Lokalna gminy Pawłowice Linia L-4 kursować będzie na trasie z przystanku Pniówek Wieś w kierunku Krzyżowic ul. Boryńską/Ligonia i ul. Zwycięstwa do przystanku Krzyżowice Kościół.

UWAGA! Z obsługi zostaną wyłączone przystanki:
– Krzyżowice Śląska,
– Krzyżowice Ks. F. Kuboszka
– Krzyżowice Partyzantów
– Krzyżowice Partyzantów/Bema

Na przystanku Krzyżowice Kościół busy Komunikacji Lokalnej L-4 będą nawracały i kontynuowały trasę ul. Zwycięstwa i ul. Ligonia/Boryńska przez Warszowice i Pawłowice w kierunku docelowego przystanku Pniówek Wieś, zgodnie z rozkładem jazdy.

Linia 03 – (Żory) Komunikacji ponadlokalnej – ze względu na całkowite zamknięcie ul. Śląskiej linia 03 będzie kursowała tylko do przystanku Osiny Główna Pętla.
Linia S15 –( MZK) Komunikacji ponadlokalnej – bez zmian

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj