Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Gmina Pawłowice: Zmiana kursów na linii autobusowej

Facebook Twitter

Uwaga mieszkańcy gminy Pawłowice, są zmiany w kursowaniu autobusów na linii nr. 4. Od wtorku (2.04.) do odwołania planowana jest tymczasowa organizacja ruchu na odcinku od ronda do kościoła w Krzyżowicach, związana z przebudową ul. Zwycięstwa w Krzyżowicach.

pawlowice

Z obsługi wyłączony zostanie przystanek „Krzyżowice Kościół”, a na ul. Kościuszki powstanie tymczasowy przystanek „Kościuszki”, który obsługiwany będzie przez linię L-4 komunikacji lokalnej Gminy Pawłowice.

Kursy z Pawłowic do przystanku „Krzyżowice Bajka Śląska” będą skierowane przez rondo, a następnie ul. Kościuszki, gdzie nastąpi nawrót na górnym parkingu przy Kościele. Bus będzie kierował się ul. Kościuszki w kierunku „Krzyżowice-Zwycięstwa”, gdzie nastąpi postój, by kontynuować swoją trasę w kierunku Pawłowic, zgodnie z rozkładem jazdy.

W drugim wariancie trasy linia kursować będzie przez ul. Śląską, ul. ks. F. Kuboszka i ul. Partyzantów, a następnie z obsługą przystanku tymczasowego -„Kościuszki”, w kierunku „Krzyżowice-Zwycięstwa”, gdzie nastąpi postój, by kontynuować swoją trasę w kierunku Pawłowic, zgodnie z rozkładem jazdy.

Linia 03 kursować będzie w kursach z Żor do przystanku „Krzyżowice Śląska”, w drugim kierunku odwrotnie. Szczegółowe informacje, na temat zmian trasy kursów linii 03, można uzyskać w MZK.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj