Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zatrzymany za picie alkoholu w miejscu publicznym. Okazało się, że okradał kościelne skarbonki

Facebook Twitter

Okradał kościelne skarbonki, miał przy sobie narkotyki, ale zatrzymany został za... picie alkoholu w miejscu publicznym.

Okradał kościelne skarbonki.

Okradał kościelne skarbonki, był pod wpływem alkoholu. Wpadł 38-latek

Okradał kościelne skarbonki, kradł, włamywał się, miał przy sobie nawet narkotyki. Ale został zatrzymany, bo spożywał alkohol na przystanku autobusowym. Mowa o 38-latku, którego w miniony piątek (1.03) tuż przed godziną 16, zatrzymali  dzielnicowi z Komisariatu Policji w Pawłowicach.

Mundurowi podjęli interwencję wobec mężczyzny spożywającego alkohol na przystanku autobusowym. Po sprawdzeniu danych 38-latka w policyjnych systemach okazało się, że jest on poszukiwany z powodu licznych kradzieży, których dokonał na terenie powiatu mikołowskiego i rybnickiego. kiedy funkcjonariusze przeszukiwali mężczyznę, znaleźli u niego narkotyki. To jednak nie wszystko. Mundurowi znaleźli także przy nim gotówkę i telefon. Znalezione pieniądze pochodziły z kradzieży, która miała miejsce dzień wcześniej (29.02) w Parafii św. Stanisława B. i M. Suszcu. Z kolei telefon znaleziony u mężczyzny należał do mieszkanki powiatu rybnickiego, gdzie mężczyzna także dokonał kradzieży i włamaniem.

Za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym 38-latek został ukarany mandatem karnym, natomiast za posiadanie narkotyków, włamania i kradzieże będzie odpowiadał przed sądem.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2024