Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zdrowy Uśmiech [ZABAWA w RADIU 90]

Facebook Twitter

Od czego zależy zdrowy uśmiech naszych dzieci? Od tego jak zachęcimy maluchy do dbania o zęby. Jak słyszymy od specjalistów z Kliniki Stomatologicznej "Biały Uśmiech" w Rybniku, to porządne szczotkowanie i ograniczenie cukru w diecie. Mają na to sposób: Słodki Skarbiec na Sobotę. W Radiu 90 do wygrania wraz z elektrycznymi szczoteczkami do zębów.

Zadbaj o zdrowy uśmiech swojej pociechy i nie zwlekaj z pierwszą wizytą profilaktyczną. Nie jest tajemnicą, że prościej zapobiegać niż leczyć.

– mówił w Radiu 90 doktor nauk medycznych Marcin Wieliński, właściciel gabinetu „Biały Uśmiech” w Rybniku i polecał wprowadzenie pudełek na słodycze.

Słodki Skarbiec

Dbanie o zdrowie zębów polega m.in. na unikaniu cukru. Jednym z popularnych sposobów na wyrabianie w dzieciach nawyków służących zdrowiu zębów jest w Szwecji tzw. sweet box, czyli słodkie pudełko. Dostępny w rybnickiej lecznicy sweet box nosi bajkową nazwę: Słodki Skarbiec na Sobotę. I służy temu, aby dziecko mogło gromadzić w nim i przechowywać słodycze, którymi w ciągu tygodnia zostaje obdarowane. Kiedy przychodzi sobota, a wraz z nią weekendowy relaks, dziecko może sięgać do swojego Słodkiego Skarbca i zjadać rozsądne ilości słodyczy, które skrupulatnie zbierało w ciągu tygodnia. Dla zębów jest bowiem zdrowiej, jeśli kontakt z cukrem trwa krótko.

Słodki Skarbiec do wygrania w Radiu 90

Zdrowe zęby u dzieci zależą od rodziców, od tego czy pilnują porządnego szczotkowania, zaganiają do łazienki. Wiemy, że nie jest to proste, dlatego proponujemy:

Rodzicu, podziel się swoim patentem na zmobilizowanie dzieci do mycia zębów

W formularzu poniżej napisz nam jak udaje Ci się zagonić swoje dzieci do mycia zębów? Jak pilnujesz czy robią to porządnie? Groźba? Prośba? Nagroda?

DZIĘKUJEMY ZA ZGŁOSZENIA, KONKURS ZAKOŃCZONY!

Konkurs trwa od poniedziałku (23.05.) do piątku (27.05.), do wygrania są pudełka ufundowane przez Śląskie Centrum Implantologii Stomatologicznej „Biały uśmiech” w Rybniku. Codziennie przyznamy jeden Słodki Skarbiec wraz z elektryczną szczoteczką do zębów, specjalistyczną pastą oraz czymś słodkim na sobotę.

Regulamin konkursu ZdrowyUśmiech_Regulamin

Sponsorem konkursu jest Śląskie Centrum Implantologii Stomatologicznej „Biały uśmiech” w Rybniku, które świadczy usługi od 1993 roku.

Odwiedzając naszą klinikę masz pewność, że trafisz w ręce zintegrowanego zespołu specjalistów. Naszą kadrę tworzy personel z pasją, który nieustannie się rozwija i podnosi swoje kwalifikacje. Nie zatrudniamy przypadkowych osób. Już na poziomie rejestracji pacjent otrzymuje profesjonalną opiekę oraz doradztwo. Bierzemy czynny udział w międzynarodowych szkoleniach i konferencjach. Prowadzimy rodzinną Klinikę bez barier. Naszą misją jest dotarcie do jak najszerszego grona pacjentów, szczególnie tych ze specjalnymi potrzebami- osób z niepełnosprawnościami, osób starszych bez możliwości poruszania się, a także naszych pociech.

Więcej

Kontakt

adres: ul. 3 maja 7 Rybnik
mail: info@bialyusmiech.com.pl
telefon: 32 423 88 00
telefon alarmowy: 693 990 990

Jak dojechać

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj