Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zgłoś swoją organizację na Festiwal Organizacji Pozarządowych. To propozycja z rejonu Wodzisławia

Facebook Twitter

Wciąż przyjmowane są zgłoszenia organizacji pozarządowych z terenu powiatu wodzisławskiego, które chciałyby zaprezentować się w czasie festiwalu, jaki ma odbyć się w ostatnią niedzielę wakacji, 28 sierpnia.

Fot. mohamed_hassan \ pixabay.com

Na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” między 13.30 a 18.00 stowarzyszenia, kluby, fundacje będą miały możliwość pokazania swoje codziennej działalności, będzie można organizować kąciki tematyczne, występy i pokazy umiejętności.

Zgłoszenia do 7 lipca

Tego samego dnia powiat wodzisławski organizuje Powiatowy Rajd Rowerowy, który rozpocznie się i zakończy właśnie na „Trzech Wzgórzach”.

Podmioty zainteresowane udziałem w Festiwalu proszone są o dokonywanie zgłoszeń do 7 lipca 2022 r. poprzez wypełnienie załączonego formularza i dostarczenie go lub przesłanie pocztą na adres Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl., ul. Bogumińska 2 lub ul. Pszowska 92a, 44-300 Wodzisław Śląski albo poprzez pocztę elektroniczną na adres: ngo@powiatwodzislawski.pl

Liczba stoisk jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń. Udział w Festiwalu jest nieodpłatny. Szczegółowych informacji udziela: Referat Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, Barbara Jasińska-Musik, Jagoda Glassmann-Kędziora tel. 32 4120943, 32 4120945.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj