Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Złodzieje załapani na gorącym uczynku w Warszowicach

Facebook Twitter

Tłumaczyli policjantom, że przyjechali po wcześniej opłacony towar. Na terenie stadniny w Warszowicach zatrzymano 3 osoby, które kradły stoły i ławy.

Fot. slaska.policja.gov.pl

Podczas patrolu ulicami Warszowic, uwagę policjantów zwróciła grupa trzech osób przy samochodzie dostawczym na terenie prywatnej posesji. Okazało się, że 2 mężczyzn oraz kobieta właśnie mieli zamiar odjechać ze skradzionymi łupami. Początkowo wszyscy twierdzili, że znajdujące się w „dostawczaku” ławy, stoły, krzesła, donice i inne to przedmioty, które kupili tydzień wcześniej na targowisku. Ich zeznania nie były jednak spójne.

Fot. slaska.policja.gov.pl

Mundurowi sprawdzili pojazd marki Renault Master i oprócz skradzionych przedmiotów, znaleźli łom i nożyce do cięcia metalu. Na miejsce została wezwana grupa dochodzeniowo-śledcza, a także pszczyński technik. Skradzione rzeczy wróciły do właścicielek. Sprawcy kradzieży to mężczyźni w wieku 36 i 39 lat oraz 38-letnia kobieta. Wszyscy z Wodzisławia Śląskiego. Zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. Grozi im do 5 lat więzienia.

Fot. slaska.policja.gov.pl

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj