Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zniszczona stajenka w Jastrzębiu-Zdroju. Kto widział wandala?

Facebook Twitter

Policja w Jastrzębiu-Zdroju prowadzi postępowanie w sprawie aktu wandalizmu, do którego doszło na ulicy 1 Maja. W wyniku incydentu, kilka figurek z szopki bożonarodzeniowej zostało zniszczonych. Funkcjonariusze apelują do potencjalnych świadków o kontakt.

Zniszczona stajenka w Jastrzębiu-Zdroju
Stajenka w 2022 roku. fot. policja Jastrzębie-Zdrój

Zgłoszenie dotyczące zniszczenia stajenki wpłynęło do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. Z relacji zawiadamiającego wynika, że incydent miał miejsce między godziną 19:00 w poniedziałek (25.12.), a 16:20 we wtorek (26.12.). W tym czasie, cztery figurki zostały uszkodzone, a dwie dodatkowe skradzione i później zniszczone przez rozbicie.

Policjanci prowadzą śledztwo w kierunku zniszczenia mienia. Apelują do osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat sprawcy lub sprawców tego aktu wandalizmu, o kontakt. Można to zrobić osobiście, telefonicznie pod numerem 47 85 542 00, mailowo na adres kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl, lub kontaktując się z Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 86.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj