Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Żory organizują paczki dla potrzebujących

Facebook Twitter

Okres przedświąteczny to szczególny czas, gdy z radością obdarowujemy innych, także będących w potrzebie. Okazja by pomóc nadarza się w Żorach, tutejsze Centrum Organizacji Pozarządowych wraz z harcerzami organizują paczki dla potrzebujących.

fot.Bob_Dmyt/pixabay

Organizator zachęca mieszkańców do zakupienia choćby jednego dodatkowego produktu, który zostanie przekazany wraz z innymi darami. Świąteczne Paczki tworzone są z artykułów pierwszej potrzeby: żywności z długim terminem przydatności do spożycia, środków czystości oraz kosmetyków. Dary do Świątecznej Paczki można przynosić do siedziby Żorskiego Centrum Organizacji Pozarządowych, mieszczącej się na os. Sikorskiego 52, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00.

Zbiórka produktów potrwa do 18 grudnia!

Świąteczne Paczki tworzone są z produktów pierwszej potrzeby: żywności z długim terminem przydatności do spożycia (ryż, makaron, herbata, kawa, olej, konserwy mięsne, cukier), środków czystości (proszek do prania, płyn do naczyń) oraz kosmetyków (mydło, żel do kąpieli, szampon, pasta do zębów).

Osoby, które chciałyby pomóc, ale nie mają możliwości dostarczenia produktów do siedziby ŻCOP, proszone są o kontakt z koordynatorem akcji, Karoliną Wawrzyczek, pod numerem telefonu 530 590 521.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2022