Druga tej wiosny porażka piłkarzy ROW-u Rybnik [GALERIA]

Tym razem, w miniony piątek (1.04.) rybniczanie przegrali na własnym boisku z Puszczą Niepołomice 1:2. Goście zdobyli prowadzenie w pierwszej połowie po strzale Michał Czarnego. ROW wyrównał tuż po przerwie, a gola w zamieszaniu podbramkowym dobył Marek Gładkowski.

Jednak kilka minut później Puszcza wykorzystała kontrę i strzeliła gola, jak się później okazało, dającego jej zwycięstwo (Roman Stepankow). Rybniczanie próbowali odwrócić losy meczu, ale byli nieskuteczni i ostatecznie przegrali. To wcale nie był zły mecz w naszym wykonaniu – przekonywał po spotkaniu pomocnik ROW-u, Mariusz Muszalik:

Niestety ta porażka wyznaczyła nam miejsce w szeregu – dodaje trener ROW-u, Dietmar Brehmer:

Po przegranej z Puszczą rybniczanie spadli na 13. miejsce w tabeli. W kolejnym meczu zmierzą się na wyjeździe z – także walczącym o pozostanie w II lidze – Nadwiślanem Góra. Mecz odbędzie się w sobotę (09.04.) o godz. 16.00.