Wyjazdowe zwycięstwo piłkarzy ROW-u Rybnik

W minioną sobotę rybniczanie zmierzyli się ze spadkowiczem z pierwszej ligi Rozwojem Katowice i wygrali 2:0. Losy meczu rozstrzygnęli w pierwszych 10 minutach spotkania. Już w 3 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, strzałem głową bramkarza gospodarzy pokonał Gabriel Nowak.

6 minut później ten sam piłkarz uderzył nie do obrony z 25 metrów. Pomimo kolejnych sytuacji stwarzanych przez zawodników obu drużyn wynik nie uległ już zmianie. Po sobotniej wygranej ROW ma na koncie 4 punkty i zajmuje 3 miejsce w tabeli II ligi. W piątek rybniczanie zagrają na własnym stadionie z Błękitnymi Stargard Szczeciński (pocz. 19.00).