Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

17. edycja Najcieplejszego Miejsca na Ziemi online [WIDEO]

Facebook Twitter

Tegoroczna 17. edycja Najcieplejszego Miejsca na Ziemi - Reggae Festiwalu w Wodzisławiu Śląskim rusza już w sobotę (25.07.). W tym roku wydarzenie będzie odbywać się online. Podczas internetowej transmisji na żywo, wystąpią: Mesajah, TABU oraz Cheeba, dr Love i Slaveah.

fot.nmnp.pl zespół TABU

Festiwal startuje w najbliższą sobotę (25.07.) o godzinie 19.00. Transmisja online będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych bezpłatnie w serwisie Facebook na profilach Wodzisławskiego Centrum Kultury i Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi oraz na kanale YouTube Wodzisławskiego Centrum Kultury. Streaming prowadzony będzie ze sceny WCK bez udziału publiczności.

Wiele osób czeka na nasz festiwal, który od lat jest muzyczną wizytówką miasta. Ze względu na czas epidemii, wszystkim fanom tego wydarzenia wraz z Miastem Wodzisław Śląski proponujemy ciekawy dzień festiwalowy online. Dzięki temu w naszym regionie i w wielu miejscach w Polsce, jak co roku o tym czasie będą mogły zabrzmieć gorące dźwięki reggae. I chociaż tym razem zagramy tylko w internecie, jestem przekonany, że jak zwykle połączy nas dobra energia

– mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

W związku z obostrzeniami wywołanymi epidemią, nie jesteśmy w stanie zaproponować fanom festiwalu nic innego, chociaż bardzo chcielibyśmy spotkać się na stadionie, bo energia, którą wymieniamy się co roku, jest unikatowa i ładuje wszystkim jego uczestnikom baterie na cały rok. Tej chemii, która tam panuje, nie zastąpi żadne inne rozwiązanie. Niemniej jednak chcemy wlać w bywalców Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi odrobinę radości i pozytywnych wibracji, w tym trudnym dla wszystkich czasie. Bądźcie z nami wieczorem 25 lipca, zaproście znajomych, odpalcie grille na swoich działkach, ogrodach, balkonach. Bądźmy wtedy wszyscy razem, jak przez ostatnie 16 edycji festiwalu!!! Niech ogień znów zapłonie, jestem pewien, że tak właśnie będzie!

– mówi Rafał Karwot, lider Tabu.

Program:

  • 19:00     Slaveah / DrLove / Cheeba
  • 20:00     Mesajah
  • 21:15     Tabu
  • 22:30     Slaveah / DrLove / Cheeba
  • 23:00     Koniec

Zobaczcie jak wyglądała 16. edycja Najcieplejszego Miejsca na Ziemi:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj