Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

19. Gala Taneczna MIX

Facebook Twitter

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na 19. Galę Taneczną MIX, jedną z największych imprez tanecznych na południu Polski. Impreza odbędzie się w sobotę, 25 kwietnia.

fot. Magdalena Szymańska (Gazeta Wodzisławska)

Organizatorem wydarzenia jest Wodzisławskie Centrum Kultury. Impreza rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do późnych godzin wieczornych. Uczestnicy powalczą o najwyższe trofea w trzech kategoriach tanecznych: street dance, show dance i taniec towarzyski. Inicjatorem Gali jest Klub Tańca Towarzyskiego SPIN działający w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego w WCK. Koordynatorem tej tanecznej imprezy jest główny instruktor i choreograf SPIN-u, Elżbieta Lasocka.

fot. Magdalena Szymańska (Gazeta Wodzisławska)

Wydarzenie to co roku cieszy się dużym zainteresowaniem grup tanecznych z wielu polskich miast. Po raz kolejny Wodzisław Śląski stanie się roztańczonym centrum naszego regionu

– mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

fot. Magdalena Szymańska (Gazeta Wodzisławska)

Wodzisławska Gala to ogólnopolski przegląd zespołów tanecznych, której celem jest popularyzacja zespołowych form tanecznych oraz konfrontacja dorobku artystycznego zespołów działających w szkołach, świetlicach, domach kultury. Jej uczestnikami są dzieci od 7 lat oraz młodzież i dorośli. Na zgłoszenia Wodzisławskie Centrum Kultury czeka do 31 marca. Warunki uczestnictwa oraz karta zgłoszeniowa do pobrania TUTAJ.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj