Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

5 najlepszych tras samochodowych z Krakowa – wypożyczalnia samochodów w praktyce [materiał sponsorowany]

Facebook Twitter

Kraków to doskonała baza wypadowa do odkrywania malowniczych tras samochodowych. Jeśli marzy Ci się zobaczenie najpiękniejszych zakątków w okolicach, to artykuł jest dla Ciebie. Sprawdź nasze propozycje, wypożycz wygodne auto i przygotuj się na budowanie nowych wspomnień, które na pewno pozostaną z Tobą na długo.

wypożyczalnia samochodów
mat. nadesłany

1. Trasa Zakopiańska

Kraków to doskonały punkt startowy do wypraw w góry, zwłaszcza w Tatry. Obowiązkowym celem dla każdego podróżnika musi stać się oczywiście zimowa stolica Polski, czyli Zakopane. To miejsce, które oferuje ciekawe atrakcje dla fanów górskich wycieczek i góralskiej kultury, a już sama trasa prowadząca do tego miejsca obfituje w przepiękne widoki.

Wypożyczalnia samochodów Kraków oferuje bardzo duży wybór różnych pojazdów, w tym aut typu SUV, które doskonale radzą sobie na wznoszących i opadających się górskich drogach. Podróż za ich kierownicą to sama przyjemność.

2. Trasa do Auschwitz-Birkenau

Kolejną ciekawą trasą do samochodowego wypadu z Krakowa jest ta prowadząca do Oświęcimia. Chociaż w dużej mierze przebiega przez autostradę, to warto od czasu do czasu z niej zjechać i zobaczyć przydrożne atrakcje. Między innymi mijany po drodze Tenczyński Park Krajobrazowy.

Naturalnie Oświęcim i obóz Auschwitz-Birkenau znajdujące się na końcu trasy są miejscami, które koniecznie trzeba zobaczyć chociaż raz w życiu. Dobrym punktem wypadowym w te okolice jest także wypożyczalnia samochodów Katowice. Jej ofertę znajdziesz pod adresem: carfree.pl/pl/wypozyczalnia-samochodow-katowice.

3. Trasa do Doliny Dunajca

Jeśli masz ochotę na bardziej malownicze widoki, koniecznie udaj się w stronę Doliny Dunajca. Przejazd tą trasą, która w dużej części biegnie wzdłuż rzeki Dunajec, zapewnia naprawdę niesamowite doznania i umożliwia bardzo bliskie obcowanie z naturą.

Sprawdź stronę carfree.pl/pl/wypozyczalnia-samochodow-krakow i przekonaj się, jakie auto najlepiej sprawdzi się w tym górzystym terenie!

4. Trasa do Jury Krakowsko-Częstochowskiej

Kolejną świetną trasą z Krakowa jest ta prowadząca do Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Jadąc w tę stronę, możesz oglądać przepiękny krajobraz Ojcowskiego Parku Narodowego, a także zobaczyć niesamowite atrakcje takie jak Zamek Pieskowa Skała czy słynną Maczugę Herkulesa!

Wypożyczalnia samochodów Kraków to dobre miejsce, by wynająć samochód, którym cała rodzina dojedzie wygodnie na miejsce i będzie miała mnóstwo sił na odrobinę spaceru w otoczeniu przyrody!

5. Trasa do Kalwarii Zebrzydowskiej

Naszą ostatnią propozycją jest malownicza trasa przez krakowskie wioski, na czele z urokliwą Lanckoroną, prowadząca do Kalwarii Zebrzydowskiej. Po drodze mija się liczne wzgórza, zazielenione pola i zabytki takie jak klasztory i zamek.

Wypożyczalnia samochodów CarFree i pracujący w oddziale doradcy chętnie udzielą Ci porad, jakie auto sprawdzi się najlepiej, jeśli zechcesz wybrać się w tym kierunku!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024