Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

A1 zablokowana. Poważny wypadek dwóch TIR-ów [WIDEO] [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Kierowcy, uważajcie! Zablokowana jest autostrada A1 w kierunku granicy z Czechami, na wysokości Knurowa.

fot. FB/GliwickieDrogi

Aktualizacja godz. 10:30

Jeden pas został odblokowany. Utrudnienia są na trasie w kierunku granicy z Czechami, na wysokości Knurowa dziś (13.03.) rano doszło do wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zderzenia dwóch ciężarówek doszło w chwili kiedy jeden z kierowców chciał włączyć się do ruchu wyjeżdżając z parkingu. Wtedy został uderzony przez drugiego tira. Jedna osoba jest ranna.

Trwa sprzątanie rozbitych części pojazdów, ale jak zapewnił nas dyżurny z komisariatu policji autostradowej w Gliwicach: korek już się rozładował i ruch przebiega w miarę normalnie, choć dwa pasy wciąż są zablokowane.

Godz. 9:00

Jeszcze przez kilka godzin kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na autostradzie A1 w kierunku granicy z Czechami. Na wysokości Knurowa doszło do wypadku, ze wstępnych ustaleń wynika, że do zderzenia dwóch ciężarówek doszło w chwili kiedy jeden z kierowców chciał włączyć się do ruchu wyjeżdżając z parkingu. Wtedy został uderzony przez drugiego TIR-a.

Jedna osoba jest ranna. Sprzątanie rozbitych części pojazdów potrwa jeszcze przez kilka godzin. Objazd wyznaczono od węzła Knurów trasami wojewódzkimi do węzła Rybnik, tam z powrotem można wjechać na autostradę A1.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 lutego 2020