Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wypadek w Rydułtowach. Droga wojewódzka już przejezdna [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Po godzinie 15 w Rydułtowach doszło do zderzenia trzech pojazdów. Przez godzinę zablokowana była droga wojewódzka 935.

fot. słuchacz Radia 90

[AKTUALIZACJA GODZINA 17.05]

Jak informuje asp. szt. Małgorzata Koniarska z wodzisławskiej policji:

Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca audi, 22-latka jadąc od strony Raciborza w kierunku centrum Rydułtów, z nieustalonej przyczyny zjechała na przeciwległy pas ruchu. Z przeciwka jechała kierująca renault, która aby uniknąć zderzenia czołowego, zjechała na krawężnik i dachowała- audi uderzyło w jej lewe tylne koło, a następnie audi czołowo uderzyło w jadący za renault pojazd marki Kia.

Trzy kobiety kierujące pojazdami, które brały udział w tym zdarzeniu, trafiły do szpitala, były trzeźwe. Ustalamy ich obrażenia. Policjanci zakończyli czynności na miejscu, droga już jest przejezdna. Będziemy ustalać szczegóły i okoliczności tego zdarzenia.

[AKTUALIZACJA GODZINA 16.30]

Kierowcy uważajcie w Rydułtowach! Mogą być jeszcze utrudnienia po wypadku, do jakiego doszło na Raciborskiej, to droga DW 935. W pobliżu młyna zderzyły się tam 3 samochody osobowe, jeden z nich dachował. Gdy na miejsce dojechali strażacy, 3 osoby, które uczestniczyły w zdarzeniu, znajdowały się poza pojazdami. Pomocy na miejscu udzielała również załoga karetki, która przejeżdżała tamtędy z pacjentem. Finalnie do szpitala przewiezione 3 kierowców z samochodów biorących udział w zdarzeniu

[PISALIŚMY WCZEŚNIEJ]

Jak informuje wodzisławska policja na ul. Raciborskiej w Rydułtowach doszło do zderzenia 3 pojazdów. Na razie nie ma informacji o poszkodowanych. Mundurowi kierują samochody na objazdy, nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia w tym miejscu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024