Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Aresztowali domowego oprawcę

Facebook Twitter

Decyzją jastrzębskiego sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 25-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, podejrzany o znęcanie się nad swoimi rodzicami. Mężczyzna wszczynał awantury, podczas których stosował przemoc psychiczną i fizyczną oraz groził matce i ojcu pozbawieniem życia. Na wyrok w tej sprawie poczeka w areszcie.

Policjanci zatrzymali 25-letniego jastrzębianina, który znęcał się psychiczne i fizyczne nad rodziną. W minioną sobotę podczas awantury kolejny raz groził rodzicom pozbawieniem życia. Sąsiedzi, słysząc awanturę, wezwali na pomoc mundurowych. Choć sprawca uciekł przed przybyciem policjantów, stróże prawa jeszcze tego samego dnia zatrzymali mężczyznę i osadzili w policyjnym areszcie.

Sprawą zajęli się kryminalni z jastrzębskiej komendy. 8 września bieżącego roku 25-latek w trakcie jednej z interwencji rzucił w stronę policjantów arkuszem blachy oraz furtką z bramy wyjściowej celem zmuszenia ich do odstąpienia od zatrzymania w celu wytrzeźwienia. Na wniosek śledczych i Prokuratury jastrzębski sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. O losie jastrzębianina będzie decydował sąd.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj