Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Autostrada A4 – są problemy z przejazdem [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Uwaga Kierowcy podróżujący autostradą A4. Zablokowane są wszystkie pasy ruchu w obu kierunkach.

Autostrada A4
fot. słuchaczka Radia 90

[AKTUALIZACJA GODZINA 13:45]

W dalszym ciągu są utrudnienia na Autostradzie A4 w Pławniowicach. Przypomnijmy, rano w wyniku wystrzału opony, wywróciła się ciężarówka z ekogroszkiem. Obecnie w kierunku Katowic ruch puszczony jest jednym pasem i dodatkowo pasem awaryjnym, w stronę Wrocławia, ruch odbywa się tylko pasem awaryjnym.

Autostrada A4

fot. słuchaczka Radia 90

[AKTUALIZACJA GODZINA 11:44]

Na drodze w kierunku Katowic doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego przewozowego ekogroszek. Samochód po defekcie opony przewrócił się, a na jezdnię wysypało się 24 tony ekogroszku – informuje nas policja autostradowa w Gliwicach. Udało się już udrożnić pasy awaryjne w obu kierunkach, ale ruch odbywa się bardzo powoli.
Służby kierują na objazdy w kierunku Wrocławia przez DK88, a w kierunku Katowic przez DK40. Uważajcie na utrudnienia, mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

[PISALIŚMY WCZEŚNIEJ]

W Pławniowicach – to powiat gliwicki na autostradzie A4 w kierunku Katowic doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego przewozowego materiał sypki.

Jak informuje Wydział Kryzysowy Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego, droga zablokowana jest w obie strony. Służby kierują na objazdy w kierunku Wrocławia przez DK88, a w kierunku Katowic przez DK40. Uważajcie na utrudnienia!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj