Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Beats for Love – 15 scen, około 300 wykonawców

Facebook Twitter

Festival Beats for Love Pepino odbędzie się na przełomie czerwca i lipca (30.06.-2.07.) w ostrawskich Dolnych Witkowicach. Jak zapewniają organizatorzy, nie zabraknie muzycznych uniesień, a oryginalny program towarzyszący gwarantuje doskonałą zabawę. Wielkie wydarzenie muzyki tanecznej w tej części Europy!

W ramach promocji imprezy w naszym regionie, w miniony piątek organizatorzy festiwalu zapraszali do Ambrozji w Rybniku. 

SIGMA NA BEATS FOR LOVE! Światowej sławy wykonawcy przyjadą latem do Ostrawy.

Zespół organizacyjny największego festiwalu w sercu Europy, Beats for Love, opublikował nazwisko największego i najważniejszego z dotychczas występujących wykonawców. Już tego lata w Ostrawie pojawi się znany na całym świecie i bardzo popularny projekt Sigma!

Nobody To Love, Coming Home, Changing lub Glitterball, to tylko niektóre tytuły magahitów, które grają radia i muzyczne kanały telewizyjne na całym świecie, a które łamią rekordy na wszystkich listach przebojów. Za wszystkimi stoi właśnie projekt Sigma z Wielkiej Brytanii, który pojawia się na scenie tanecznej od 2006 roku, a głównym swym hitem Nobody To Love zyskał popularność na świecie i podbił wszelkie listy włącznie z UK single chart.

Ten duet w składzie Cameron Edwards i Joe Lenzie już współpracował z takimi ludźmi, jak DJ Fresh, Ella Eyre, Rita Ora lub Ella Henderson i remiksował kompozycje dla takich wykonawców, jak Ellie Goulding, Eric Prydz czy Groove Armada. Na Beats for Love będzie jednym z głównych atrakcji całego festiwalu i wystąpi na estradzie Drum and Bass.

Ale nie jest to ostatni wielka sława tegorocznej edycji i fani Beats for Love mogą się cieszyć na wiele dalszych wspaniałych osobowości dlatego, że tegoroczny line-up będzie minimalnie podwójnie mocny niż w roku minionym!

Organizatorzy w ciągu ostatnich tygodni opublikowali wiele nazwisk czeskich, słowackich i polskich gwiazd. Na terenie byłej koksowni i stalowni Dolnych Witkowic wystąpi też chociażby Rido i Forbidden Society, należący do absolutnej czołówki producentów czeskiej sceny DnB, którzy w wielkiej mierze zdobywają sławę za granicą. Nie zabraknie tutaj ani bardzo popularnego DnB DJ Czeskiej Republiki Pixie. Na estradzie – house stage – pojawią się legendy, które stały u kołyski kultury tanecznej w Republice Czeskiej i są mistrzami tego stylu, jak Chris Sadler, DJ Tráva czy Michael C. Estrada – EDM & Trance stage – dla odmiany przedstawi egzotyczny duet z Pragi Bona Finixe & Tripmaina oraz ostrawskiego Martina Grednera.

Jedną z kolejnych nowości edycji 2016 roku będzie estrada – Live stage – na której pojawią się kapele elektroniczne oraz projekty live. Póki co, został ogłoszony projekt Malalata, który jest synonimem dla wyjątkowej fuzji bałkańskiego beatu, muzyki cygańskiej, meksykańskiej cumbie i karaibskiego reggae. Będzie też polski duet RSS Boys i kapela WWW Neurobeat, która wybija się podkładami elektronicznymi, grą na Korgu, instrumentach klawiszowych, elektronicznych perkusjach oraz akompaniamentem grającego na bębnie Pavla Fajta.

Nie zabraknie estrady stylu Techno, Breakbeat i ciągle popularniejszego Hardcore i Hardstyle. Na estradzie Techno pojawi się projekt Underground children w składzie Detrik i Pavel Krejdl, który jest jedną z największych osobowości i zarazem dinozaurów czeskiej sceny techno. Czeskimi gwoździami programu będą Ravic i mieszkająca w Niemczech K.Sandra. Muzyczna estrada dla Breakbeat zaoferuje miłośnikom tego stylu Czeszkę z Wielkiej Brytanii Mini da Minx oraz ostrawskiego wykonawcę Lauteka. No i ostatecznie na estradzie Devastator HC/HS przedstawi się wielce popularny projekt Hungry Beats.
Wszelkie informacje znajdą Państwo na webie: www.b4l.cz  lub na facebooku www.facebook.com/beats.for.love.

Wykonawcy, którzy potwierdzili swoje uczestnictwo na Beats for Love 2016
SIGMA (UK), Audio (UK), Eskei83 (GER), Felix Kröcher (GER), Mike Candys (SUI), Prok & Fitch (UK), Stanton Warriors (UK), Bon Finix & Tripmain, DJ Tráva, Forbidden Society, Hungry Beats, Chris Sadler, K.Sandra, Lautek, Malalata (SVK), Martin Gredner, Michael C, Mini da Minx (UK), Pixie, Ravic, Rido, RSS Boys (POL), Underground children, WWW Neurobeat

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj