Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Beskidy: Sylwestrowe korki na drogach [MAPA UTRUDNIEŃ]

Facebook Twitter

Uwaga kierowcy jadący w Beskidy. Sylwestrowe szaleństwo już za kilkadziesiąt godzin, do miejscowości turystycznych udaje się wiele osób.

Zakorkowana jest droga prowadząca od Ustronia do Wisły i dalej w kierunku Istebnej. Choć jak mówi nam dyżurny policjant z komisariatu w Wiśle, na głównych drogach nie ma problemu ze śniegiem, to jednak boczne drogi są białe – słyszymy od dyżurnego w komisariacie policji w Wiśle.

Ze względu na wymianę turnusów sylwestrowych i poświątecznych jest bardzo intensywne natężenie ruchu i ruch odbywa siew bardzo wolnym tempie. Droga wylotowa z Wisły nie jest tak ciężki, jak wjazd i dalej do Istebnej. Drogi główne są utrzymywane na czarno, boczne lokalne są utrzymywane na biało. Teoretycznie wszystkie są przejezdne, jednak ze względu na taką ilość samochodów wygląda to, jak wygląda.

Po godzinie 13.00 korek do Wisły miał już kilka kilometrów. Pamiętajmy o zimówkach – przypominają policjanci, w górach bez nich nie damy szansy nigdzie dojechać a skutecznie zablokujemy drogę innym.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj