Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Biblioteka w Raciborzu- Brzeziu ogłasza wyzwanie na czytanie

Facebook Twitter

Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla Filia nr 9 w Brzeziu ogłasza ostatnią turę „Cztery Pory Roku- wyzwanie na czytanie”! 3 osoby, które w okresie od sierpnia do października przeczytają największą ilość książek zostaną nagrodzone i  wyróżnione na specjalnie przygotowanej tablicy.

www.facebook.com/f8zorska

Wyzwanie – czytanie, które pomoże Ci zliczać przeczytane książki, zmotywuje w chwilach zastoju, a na koniec nagrodzi Twój sukces. Postaw sobie cel i zrealizuj go razem z nami.. Siedząc, leżąc, stojąc. W autobusie, stojąc w korku, w poczekalni, w łóżku. Na głos, samemu sobie, dziecku. Podejmij wyzwanie czytelnicze i każdego dnia na chwilę przenoś się z książką do innego świata.

Aby podjąć wyzwanie i zgłosić się do konkursu należy zgłosić się do Filii numer 9 i wypełnić formularz zgłoszenia.

3 osoby, które w okresie od sierpnia do października przeczytają największą ilość książek zostaną nagrodzone i  wyróżnione na specjalnie przygotowanej tablicy. Wyzwanie przeprowadzone będzie w ramach projektu „Pozytywnie zaBOOKowani” dzięki dofinansowaniu uzyskanym przez naszą bibliotekę ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj