Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Bike Race Zamysłów. Ściganie już w niedzielę

Facebook Twitter

Ponad 100 osób na liście startowej - już jest. A do zawodów zostało jeszcze trochę czasu i organizatorzy Bike Race Zamysłów maja nadzieję, że zgłaszać będą się kolejni miłośnicy jazdy na dwóch kółkach i rowerowego ścigania.

Bike Race Zamysłów

Imprezę zaplanowano na niedzielę, 2 lipca

– mówi organizator Bike Race Zamysłów, Konrad Morawiec.

Konrad Morawiec: 3 dystanse, a tak naprawdę w tym roku 4, bo dochodzi też kategoria dla zamysłowian: wycieczka po trasie Bike Race Zamysłów; kategoria: Pro, Sport, Amator-  36, 24 i 12 kilometrów po dzielnicy Zamysłów. Maluchy oczywiście na terenie miasteczka rowerowego: zawody  dla tych najmłodszych na rowerach biegowych, jak i dla tych, którzy już są w stanie dłuższy dystans przejechać, również będzie trasa specjalnie dla nich przygotowana. Bardzo zachęcamy do kibicowania, bo zawodnicy to sobie chwalą i to lubią, więc 2 lipca będzie się działo na Zamysłowie.

Bike Race Zamysłów. Dużo bardziej technicznie, dużo bardziej ciekawie

Organizator Bike Race Zamysłów Konrad Morawiec dodaje, że trasa będzie wymagająca.

Konrad Morawiec: Szczególnie w na dystansie Sport i Pro, ta trasa nie jest przyjemna. Mieliśmy tej trasy za bardzo nie modyfikować, ale to się nie udało, trasa jest zmodyfikowana… Na pewno się będzie wszystkim podobało. Mniej więcej po tej samym śladzie, ale jest dużo bardziej technicznie, dużo bardziej ciekawie.

Po wyścigu będzie afterparty

– zapowiada Przemysław Dorczak, organizator Bike Race Zamysłów.

Przemysław Dorczak: Już po zawodach, po rozdaniu medali i nagród chcemy zrobić atrakcje dla dzieciaków, dla starszych, czyli będzie teatrzyk dla tych najmłodszych będzie zabawa z DJ do późnych godzin wieczornych. Całe rodziny, oczywiście mnóstwo osób z Zamysłowa, z Rybnika, ale co nas bardzo cieszy: masa osób przyjeżdża spoza naszego nie tylko miasta, ale nawet regionu.

Link do zapisów TUTAJ

Pierwszy start zaplanowano 2 lipca o 10.00.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 grudnia 2023