Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Budżet obywatelski: Ostatnie godziny na złożenie wniosku. Czas tylko do północy

Facebook Twitter

W kalendarzu wtorek, 21 marca a to ostatni dzień na składanie wniosków do jastrzębskiego Budżetu Obywatelskiego. Do rozdysponowania jest 3 mln złotych, z czego 600 000 na zadania ogólnomiejskie a reszta na zadania osiedlowe czy sołeckie.

budżet obywatelski

Budżet Obywatelski w Jastrzębiu – Zdroju

Wypełnione formularze można składać do godziny 15:30 w kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta i do północy elektronicznie.

Poprawnie wypełnione formularze można składać:

do godziny 15:30 w kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta, al. J. Piłsudskiego 60, Jastrzębie-Zdrój,
do północy elektronicznie za pośrednictwem skrzynki e-PUAP lub na adres: budzetobywatelski@um.jastrzebie.pl – dokument musi być opatrzony podpisem elektronicznym.

Projekt zadania ogólnomiejskiego może zgłosić każdy mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju bez względu na to gdzie mieszka, a projekt zadania osiedlowego/sołeckiego tylko osoba, która dane osiedle czy też sołectwo zamieszkuje. Co ważne projekty zgłaszać mogą osoby w każdym wieku. Nie jest wymagana pełnoletność. W przypadku osób niepełnoletnich konieczne jest dołączenie do formularza pisemnej zgody opiekuna prawnego!

budżet obywatelski

Miasto Jastrzębie-Zdrój jest podzielone na 21 jednostek pomocniczych – w ich skład wchodzi 15 osiedli i 6 sołectw. Jeżeli nie jesteś pewny, jaką jednostkę pomocniczą zamieszkujesz – zajrzyj na internetowy plan miasta lub skontaktuj się z pracownikami Wydziału Dialogu Społecznego (32 47 85 347 lub 32 47 85 349).

Przypominamy, że łączna pula wynosi 3 000 000 złotych, z czego 600 000 na zadania ogólnomiejskie i 2 400 000 zł zadania osiedlowe/sołeckie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 13 lipca 2024