Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Cieszyn: Starostwo powiadomi poprzez sms

Facebook Twitter

SMS - owy system powiadamiania o gotowych dokumentach. W Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie zainstalowano ułatwienie przy wydawaniu dowodów rejestracyjnych i praw jazdy.

Każdy mieszkaniec, który we wniosku poda numer telefonu otrzyma zwrotną wiadomość SMS z informacją „Dokument gotowy do odbioru. Zapraszamy do Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie”. Wiadomość SMS-owa zostanie wygenerowana automatycznie w momencie dostarczenia zamawianych dokumentów do urzędu.

– Zmiana ta ułatwi życie mieszkańcom, którzy nie będą już musieli dzwonić do urzędu, ani śledzić informacji w Internecie, aby dowiedzieć się, czy ich dowód rejestracyjny lub prawo jazdy już jest gotowy do odbioru. Zależy nam na tym, abyśmy wychodzili naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców powiatu. Mamy XXI wiek, urzędy powinny się unowocześniać oraz wprowadzać nowe technologie i różne udogodnienia dla obywateli. Wspomniana innowacja po uruchomieniu systemu internetowej rezerwacji terminów to kolejna zmiana na lepsze w Wydziale Komunikacji naszego starostwa

– komentuje wprowadzane zmiany Christian Jaworski, Członek Zarządu Powiatu Cieszyńskiego, nadzorujący Wydział Komunikacji.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 maja 2020