Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Deszcz i prędkość – główna przyczyna kolizji

Facebook Twitter

Pada deszcz i na drogach jest ślisko, niedostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych - to przyczyny większości wypadków i kolizji drogowych w regionie.

Fot. raciborz.slaska.policja.gov.pl

Wczoraj 15 minut przed północą (19.06.) w Wodzisławiu jadący ulicą Czyżowicką hyundai accent na łuku drogi wypadł z jezdni. Auto dachowało. Kierowca, 64-latek opuścił pojazd o własnych siłach. Miał jednak poważne obrażenie ręki i został zabrany do szpitala. Dziś (20.06.) rano w Połomii na ulicy Wolności auto wpadło do rowu. Ratownicy, którzy przybyli na miejsce nikogo w pojeździe nie zastali. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi policja.

Także dziś (20.06.) na autostradzie A1 pomiędzy węzłami Dębieńsko i Rybnik, BMW uderzyło w bariery energochłonne. Choć zdarzenie wyglądało poważnie, nikt w nim nie ucierpiał. Podobnie było wczoraj (19.06.) po południu na ulicy Granicznej w Cieszynie. W tym samym mieście na Frysztackiej dachowało reanult kangoo, podróżujący autem także nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj