Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Dni Aeroklubu w Rybniku już po raz szósty

Facebook Twitter

Już po raz szósty w sobotę (29.06.) i niedzielę (30.06.) Dni Aeroklubu w Rybniku. Piknik Lotniczy jak co roku gromadzi mnóstwo miłośników dwóch skrzydeł. Największe emocje jak zwykle budzić będą pokazy akrobacji samolotowych.

fot. dniaeroklubu.pl/

W tym roku po raz pierwszy, będziemy mogli podziwiać na niebie również akrobacje śmigłowcowe:

Artur Kielak ponownie pojawi się w Rybniku więc na pewno będzie jedną z najjaśniejszych postaci tego pikniku. Z nowości to na pewno Maria Muś, pilotka śmigłowca, który da pokaz pilotażu to będzie coś nowego. Będzie kilka nowych maszyn, które też jeszcze w Rybniku nigdy wcześniej się nie prezentowały (…).

Dwudniowy piknik lotniczy to nie tylko podniebne akrobacje, to także okazja by samemu wzbić się w powietrze – dodaje Marcin Nocoń dyrektor Aeroklubu ROW:

loty widokowe, będzie można sobie polatać nad Rybnikiem, zobaczyć miasto z lotu ptaka, dwa samoloty będą do dyspozycji dla publiczności, skoki spadochronowe, samoloty zabytkowe będą się prezentowały, Dromadery zaprezentują rzut wody, co może być bardzo przydatny przy tej aurze, która nas czeka, podejrzewa w weekend, będzie wesołe miasteczko na terenie lotniska, gastronomia, parking także zapraszamy wszystkich.

W tym roku przypada 55-lecie Aeroklubu ROW, bramy lotniska otwarte będą od 12:00, początek pokazów od 15:00.

Szczegóły sprawdźcie: TUTAJ

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 17 lutego 2020