Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Dowiedz się jak pies postrzega świat. Spotkanie z Wojciechem Cesarzem w Jastrzębiu

Facebook Twitter

To wydarzenie będzie nie lada gratką dla wszystkich miłośników psów i innych zwierzaków. Jastrzębska biblioteka zaprasza w czwartek (29.07.) do Parku Zdrojowego, gdzie odbędzie się spotkanie z Wojciechem Cesarzem.

fot.pixabay.com

Podczas spotkania autor poprowadzi edukacyjny dialog z dziećmi, który odbywać się będzie w formie zabawy. Całość oparta będzie na dziennikach rozbrykanego psa Wintera. Dzieci będą miały okazję poznać tajniki psiej psychiki, dowiedzieć się, w jaki sposób pies postrzega świat i co może sobie o nas myśleć. Uczestnicy spotkania odgadują psie emocje i uczą się mowy ciała zwierząt. Elementem spotkania będą pokazy slajdów przedstawiających: krótką historię psów zaprzęgowych oraz mowę ciała zwierząt.

Wojciech Cesarz

To artysta grafik, dyrektor kreatywny i artystyczny w agencji reklamowej. Dyrektor artystyczny wielu tygodników i miesięczników. Zwolennik ekologii. Wspólnie z Katarzyną Terechowicz – grafikiem i autorką scenariuszy filmów dla dzieci, pisze książki dla dzieci i dorosłych. Ich książka „Pamiętnik grzecznego psa” zdobyła nagrodę w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren i umieszczono ją na Złotej Liście Fundacji ABCXXI-Cała Polska czyta dzieciom.

Przypomnijmy, spotkanie odbędzie się w czwartek (29.07.) o godzinie 17.00 w Parku Zdrojowym, pod Inhalatorium.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj