Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Droga Rybnik-Stanowice zamknięta, ale nie do firm. Przypominamy

Facebook Twitter

Dojazd do posesji, ale też sklepów czy firm jest możliwy. Powtarzamy to na prośbę przedsiębiorców, którzy maja swoje biznesy przy drodze między Rybnikiem a Czerwionką. W czwartek (14.12) trasa wojewódzka 925 zostanie całkowicie zamknięta.

Uwaga kierowcy w Czeskim Cieszynie
Fot. Pixabay

Droga Rybnik-Stanowice zamknięta

Teraz na tej trasie, od Rybnika przez Stanowice w kierunku zjazdu na A1 w Bełku jeździ się wahadłowo, to duże utrudnienie, bo to ważna droga w regionie. W czwartek od południa zamknięta będzie całkowicie, od skrzyżowania z ul. Robotniczą w Rybniku do Stanowic. Trzeba będzie jeździć objazdami, ale co ważne, o co proszą Radio 90 przedsiębiorcy, żebyśmy to podkreślili: zamkniętą drogą można dojechać do posesji, ale także do sklepów czy innych firm przy DW 925. Zakaz nie dotyczy też służb miejskich czy ratunkowych.

Zakaz ruchu nie dotyczyć będzie:

  • dojazdu do posesji od DW924 w Stanowicach do ul. Robotniczej w Rybniku, pojazdów lokalnej komunikacji miejskiej, służb miejskich,
    czy służb ratunkowych.

Wyznaczono następującą trasę objazdu:

DW925 – A1 – Rondo Gliwickie – Rybnicka – Rondo Rowieńskie – Raciborska – Rondo Raciborskie – Lotniskowa – Rondo Rybnickie – Żorska – Rondo Gotartowickie – Rondo Sygnały – Rondo Ligockie – Rondo Boguszowickie – Prosta – Rondo Żorskie – Żorska – Rondo Powstańców Śląskich – Sybiraków.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj