Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Działki rekreacyjne w Ośrodku Wypoczynkowym „Olza”. Tereny idą jak woda [materiał partnera]

Facebook Twitter

W czasie pandemii rozpoczął się boom na działki rekreacyjne i jak się okazuje, ten trend wcale nie słabnie. Zainteresowane są zarówno rodziny z dziećmi, jak i młodzi ludzie, którzy coraz częściej chcą spędzać czas poza miastem na łonie natury. Telefony się urywają- dowiadujemy się w Ośrodku Wypoczynkowym "Olza".

Popyt na działki rekreacyjne jest większy niż ich ilość na rynku. Warto już teraz zastanowić się nad tego rodzaju inwestycją i cieszyć ziemią na wyłączność nad wodą.

Przygotowaliśmy działki dla chętnych osób. Uzbroiliśmy je i ogrodziliśmy, resztę pozostawiamy już osobom, które będą chętne, by to właśnie u nas wypoczywać. Można postawić sobie na niej altankę, popularne są też tzw. domki holenderskie. Na takich działkach ludzie stawiają małe baseny do kąpieli, huśtawki, sadzą własne rośliny. Zainteresowanie jest bardzo duże

-mówią zarządcy Ośrodkiem Wypoczynkowym Olza”.

Warto dodać, że oprócz wejścia w posiadanie działki każdy ma na co dzień dostęp do pełnej oferty ośrodka, a ta jest ogromna.Do dyspozycji wszystkich działkowców jest m. in. plaża, duża baza gastronomiczna, wynajem rowerków, kajaków, gry i zabawy dla dzieci, dmuchane place zabaw, boiska i dyskoteki.

Pobyt na działkach wpisuje się w obecny trend zdrowego trybu życia i spędzania czasu na łonie natury. Możliwości są dużo większe, spotykają się na nich całe rodziny, organizowane są imprezy okolicznościowe.

Drożyzna i wysoka inflacja to kolejne argumenty dla wszystkich, którzy chcą odpoczywać w weekendy i dni wolne od pracy, a jednocześnie nie przepłacać. Wyjazd do hoteli i pensjonatów jest drogi, podobnie jak dojazd. Za działkę rekreacyjną płacimy raz, a opłaty miesięczne są praktycznie w zasięgu każdego portfela.

Warto dodać, że Ośrodek Wypoczynkowy Olza jest bardzo dobrze skomunikowany z głównymi trasami całej południowej Polski.

Więcej zdjęć:

Więcej informacji dotyczących nabycia działek rekreacyjnych poniżej.

Kontakt:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 lutego 2023