Emocjonująca końcówka meczu! Energetyk ROW Rybnik zremisował w ostatniej minucie

W meczu pomiędzy liderem a ostatnim zespołem grupy zachodniej II ligi, Elaną Toruń, zespoły podzieliły się punktami, padł remis 1:1. Rybniczanie stworzyli wiele sytuacji do strzelenia goli, ale tym razem byli nieskuteczni. Od 55 minuty meczu, po golu Karola Lewandowskiego, prowadzili gospodarze.

ROW wyrównał dopiero w ostatniej minucie meczu, a gola na wagę jednego punktu zdobył Marek Gładkowski. W tabeli ROW ma 4 punkty przewagi ale o jeden mecz mniej rozegrany, niż druga Bytowia Bytów. W najbliższą środę (24.04.) do Rybnika przyjeżdża zespół KS Polkowice.

Elana Toruń – Energetyk ROW Rybnik 1:1 (0:0)

• 55′ Lewandowski (Elana)
  • 90′ Gładkowski (Energetyk)