Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

TS ROW Rybnik w drodze po brąz. Trzy gole Agaty Sobkowicz

Facebook Twitter

Piłkarki TS ROW Rybnik kroczą od wygranej do wygranej. Ostatnia wygrana z zespołem z Głogówka przybliżyła ROW do strefy medalowej.

ts row rybnik

TS ROW Rybnik nadal na fali!

Kolejne zwycięstwo piłkarek nożnych TS ROW Rybnik. Zespół, który występuje w ekstralidze futsalu kobiet pokonał w ostatniej, 16  kolejce spotkań Rolnika Głogówek 6:1. Mecz od początku do końca toczył się pod dyktando popularnych „frelek”. Łupem bramkowym podzieliły się Agata Sobkowicz, która trzykrotnie trafiła do siatki, dwa gole strzeliła Martina Bulavova i jedna bramkę Marlena Jaszyk. Wygrana przybliżyła zespół do strefy medalowej. Walczymy o brąz mówi bramkarka TS ROW, Andżelika Dąbek

 

Rybniczanki zajmują 5-te miejsce w tabeli. Tracą dwa punkty do trzeciej Słomniczanki Słomniki ale mają na koncie jedno spotkanie rozegrane mniej. Z tym rywalem zmierzą się w następnej kolejce, na wyjeździe w Słomnikach.

TS ROW Rybnik – Rolnik Głogówek 6:1 (3:0)

1:0 – Martina Bulavova (7), 2:0 – Martina Bulavova (8), 3:0 – Agata Sobkowicz (17), 4:0 – Agata Sobkowicz (29), 5:0 – Agata Sobkowicz (35), 6:0 – Marlena Jaszyk (38), 6:1 – Ilona Kujawska (40)

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024