Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

TS ROW Rybnik z brązowym medalem Mistrzostw Polski

Facebook Twitter

Piłkarki nożne TS ROW-u Rybnik sięgnęły po brązowy medal mistrzostw Polski w futsalu. O miejsce na podium walczyły do ostatniej kolejki spotkań tego sezonu. 

ts row rybnik
fot. FB/TS ROW Rybnik

W ostatnim meczu TS ROW zmierzył się na wyjeździe z AZS-em AWF Warszawa. Rybniczankom wystarczył remis do zajęcia trzeciej pozycji w tabeli ekstraligi i wywalczenia brązowego medalu, ale nie kalkulowały, spotkanie wygrały pewnie 4:0, po bramkach Agaty Sobkowicz, Martiny Bulavovej, Katarzyny Rozmus i Marleny Jaszyk. Medal zespół zawdzięcza świetnej drugiej części sezonu, w której między innymi pokonał zdobywcę tytułu, Rekord Bielsko-Biała. Szczęśliwy po wczorajszym meczu był trener „frelek” Krzysztof Nos, który stwierdził

Myślę, że z tego sezonu wyciągnęliśmy maksa – ogromny szacunek dla dziewczyn, które stanęły na wysokości zadania i w ostatnich 9 meczach ligowych nie przegrały, notując tylko jeden remis.

Przypomnijmy, że to kolejny medal TS ROW-u Rybnik w hali. 7 lat temu wywalczyły już brąz, a rok później zdobyły tytuł Mistrza Polski.

AZS AWF Warszawa – TS ROW Rybnik 0:4 (0:2)

Bramki: Agata Sobkowicz (11.), Martina Bulavova (16.), Katarzyna Rozmus (30.), Marlena Jaszyk (33.)

TS ROW: Andżelika Dąbek, Maja Stopka, Marlena Jaszyk, Katarzyna Rozmus, Agata Sobkowicz oraz Katarzyna Jasińska, Martina Bulavova, Blanka Cyganek, Roksana Kołek, Wiktoria Aumiiller.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj