Energetyk ROW Rybnik: do zwycięstwa zabrakło trzech minut

Piłkarze Energetyka ROW Rybnik zremisowali już siódmy mecz w tym sezonie. Tym razem na wyjeździe, z Miedzią Legnica 1:1. ROW przez większość spotkania prowadził, w 18 minucie do bramki zespołu z Legnicy trafił Mariusz Muszalik.

Rybniczanie byli bliscy utrzymania tego rezultatu, dobrze się bronili i groźnie kontratakowali, jednak na 3 minuty przed końcem meczu gola na wagę remisu strzelił Filip Łobodziński. ROW ma na koncie 7 punktów i awansował w tabeli pierwszej ligi na 14. miejsce. W najbliższą niedzielę (29.09.) do Rybnika przyjeżdża Górnik Łęczna. Mecz rozpocznie się o godzinie 12.30. W Radiu 90 będzie możliwość wygrania biletów na to spotkanie.
MKS Miedź Legnica – KS Energetyk ROW Rybnik 1:1 (0:1)

Bramki:

• 18’ Muszalik (ROW)
  • 87’ Łobodziński (Miedź)