Energetyk ROW Rybnik wygrał sparing z Polonią Łaziska

Wygrana Piłkarzy Energetyka ROW Rybnik na zakończenie obozu przygotowawczego. W minioną sobotę (16.02.) Rybniczanie zmierzyli się z trzecioligową Polonią Łaziska. ROW pewnie wygrał mecz 4:0. Dwa gole dla rybniczan strzelił Łukasz Bałuszyński, po jednej bramce zdobyli Tomasz Kasprzyk i Roland Buchała.

Zespół trenera Wieczorka rozegra w tym tygodniu kolejne dwa spotkania kontrolne z trzecioligowcami. Najpierw w środę (20.02.) zmierzą się z wiceliderem grupy opolsko-śląskiej, Pniówkiem Pawłowice, a w sobotę(23.02.) z liderem – Przyszłością Rogów. Natomiast już jutro (19.02.) w rybnickim Pubie Amanis o godzinie 18.30 odbędzie się spotkanie kibiców z trenerem ROW-u Ryszardem Wieczorkiem i piłkarzami. Drużynę reprezentować będą: Roland Buchała, Mariusz Muszalik i nowy piłkarz Energetyka, Błażej Radler.

ROW Rybnik – Polonia Łaziska Górne 4:0 (0:0)

• 1:0 – Łukasz Bałuszyński (50.)
  • 2:0 – Tomasz Kasprzyk (58.)
  • 3:0 – Roland Buchała (66.)
  • 4:0 – Łukasz Bałuszyński (85.)

Skład ROW-u:

• I połowa: Kuczera – Kutarba, Szary, Grolik, Krotofil – Jary, Muszalik – Wieczorek, Kostecki, Kurzawa – Gładkowski
  • II połowa: Kajzer – Kachel, Radler, Steuer, Janik – Kostecki (60′ Stroka), Wolniewicz – Szatkowski, Bałuszyński, Kasprzyk – Buchała