Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Gang Marcela zagra w Rogowie. Koncert w niedzielę

Facebook Twitter

Pamiętacie Gang Marcela? Zespół zagra w niedzielę (20.11) w domu przyjęć Pradziad w Rogowie. Na muzyczne spotkanie zaprasza Ośrodki Kultury z terenu gminy Gorzyce. Bilety kupicie w Czyżowicach, Gorzycach i Olzie. 

fot.facebook.com/people/Gang-Marcela

Aktualny trzon grupy stanowią: rodowita bielszczanka – Barbara Trojan (śpiew, skrzypce), Jan Maliński – rodem z Olesna (śpiew, gitara, saksofon) oraz „szef gangu” – Marcel Trojan – od kilkunastu lat także „bielszczanin” (śpiew, gitara).

Pomimo upływu lat zespół „Gang Marcela” nie traci na popularności i atrakcyjności, koncertuje licznie w kraju i za granicą oraz wciąż zaskakuje nowym, coraz bardziej dojrzałym repertuarem, pokazując się okazjonalnie także w mediach.

„Gang Marcela” to synonim dobrego i udanego koncertu, to zespół, który wciąż znakomicie sprawdza się zarówno na wszelkich imprezach rozrywkowych (muzyka country, pop czy nawet „folkowo-biesiadna”), jak i na koncertach nastrojowych i okolicznościowych (piosenki refleksyjne, ballady, czy też bogaty repertuar kolęd i pastorałek).

Dom Przyjęć „PRADZIAD”
ul. Raciborska 83, Rogów
Godzina: 18.00
Bilet: 35 zł

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj