Hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie z kolejną wygraną na koncie

Tym razem jastrzębianie pokonali na wyjeździe 6:1 Naprzód Janów. O wygranej zdecydowała już pierwsza tercja spotkania, w której JKH GKS strzelił przeciwnikowi cztery bramki, nie tracąc żadnej.

Na listę strzelców w całym meczu dwukrotnie wpisywali się Dominik Paś i Maciej Urbanowicz po jednym golu zdobyli Martin Kasperlik i Jakub Michałowski. Ich zespół utrzymał pozycję lidera Polskiej Hokej Ligi.

Teraz przed hokeistami z Jastrzębia kilka dni przerwy, w niedzielę (27.10.) zmierzą się na wyjeździe z GKS-em Tychy. Bedzie to trzeci mecz obu drużyn w tym sezonie i szansa dla JKH GKS-u na pierwszą wygraną z Mistrzem Polski.

KS Naprzód Janów – JKH GKS Jastrzębie 1:6 (0:4, 1:1, 0:1)

0:1 Paś (Górny, Radzieńciak) 01:38
0:2 Kasperlik (R. Nalewajka) 07:18
0:3 Paś (Michałowski, Wróbel) 11:30
0:4 Urbanowicz (Sawicki, Jabornik) 14:45 5/4
1:4 Sarna (Niedźwiedź, Rybak) 33:55
1:5 Michałowski (Kasperlik, Kulas) 38:24
1:6 Urbanowicz (Jass, Kasperlik) 43:11

KS Naprzód Janów: Bernard – Wąsiński, Syrojeżkin, Kondraszow, Paczkowski – Bodora, Stępień, Piper, Rajski, Kapłon – Sarna, Krokosz, Rybak, Skrodziuk, Ksiondz – Wróbel, Pohl, Niedźwiedź.

JKH GKS Jastrzębie: Marek – Jabornik, Jass, Urbanowicz, Sawicki, Kasperlik – Górny, Radzieńciak, Sołtys, Paś, Wróbel – Gimiński, Michałowski, Ł. Nalewajka, Jarosz, R. Nalewajka – Chorążyczewski, Pelaczyk, Kulas.