Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Interwencje strażaków w regionie: pożar dachu w Rzuchowie, pożar sadzy w kominie w Czerwionce- Leszczynach

Facebook Twitter

Pożar dachu w Rzuchowie, pożar sadzy w kominie w Czerwionce- Leszczynach i jeszcze pompowanie wody przy ulicy Korczaka w Rybniku. Interwencji straży pożarnych w regionie nie brakuje w ten weekend.

fot.facebook.com/ochotniczastraz.pozarnarzuchow

Pożar dachu w Rzuchowie

Pożar dachu w Rzuchowie, straty to 30 tysięcy złotych. Strażacy zostali wezwani wczoraj (6.01) o 14.00 na ulicę Krzyżkowicką. Tam na poddaszu domu jednorodzinnego pojawił się ogień. Jak wstępnie ustalono przyczyną mógł być wadliwie działający kominek. Ogień szybko ugaszono ale zniszczoną została część konstrukcji dachu. Nadpalone elementy został rozebrane a dom przed opadami, został zabezpieczony przez strażaków plandeką.

Pożar sadzy w kominie w Czerwionce- Leszczynach

Pracowity świąteczny weekend u rybnickich strażaków. Interwencje zaczęły się wczoraj (6.01) po północy wyjazdem do Czerwionki-Leszczyn. Dwa zastępy zostały skierowane o 1.30 do budynku przy ulicy Rybnickiej, gdzie zapaliła się sadza w przewodzie kominowym.

Po godzinie 15.00 znów trzeba było pompować wodę na ul. Korczaka w Rybniku. O tym miejscu mówiliśmy w wiadomościach Radia 90:

Dziś (7.01.) 10 minut po północy w budynku przy ul. Jankowickiej doszło do zadymienia w kamienicy, przyczyną był niesprawny kocioł centralnego ogrzewania.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj