Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Jastrzębscy policjanci rozbili grupę dilerów. Znaleziono przy nich duże ilości narkotyków

Facebook Twitter

Na wniosek sądu cała trójka trafiła do tymczasowego aresztu. Ujęcie dilerów jest wynikiem intensywnej pracy policjantów z Zespołu do spraw Zwalczania Przestępczości Narkotykowej jastrzębskiej komendy.

Fot. jastrzebie.slaska.policja.gov.pl

Kryminalni znaleźli łącznie 110 gramów amfetaminy, ponad 540 tabletek ekstazy oraz ponad 410 gramów marihuany. Część narkotyków była już poporcjowana i przygotowana do sprzedaży. Oprócz tego, policjanci zabezpieczyli 10 tysięcy złotych, które najprawdopodobniej pochodziły ze sprzedaży środków odurzających. Ponadto śledczy znaleźli 16 kilogramów krajanki tytoniowej. Na jej sprzedaży Straty Skarbu Państwa mógłby stracić około 13 tysięcy złotych.

Zatrzymani mężczyźni mają 26 lat, 38 lat i 53 lata. Jak ustalili śledczy, dilerzy rozprowadzali narkotyki wśród kilkunastu osób, w tym także z Jastrzębia-Zdroju. Okazało się, najmłodszy z nich, jastrzębianin, za wcześniejsze przestępstwa narkotykowe, był zobowiązany do noszenia specjalnej opaski nadzoru elektronicznego. Całej trójce grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj