Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jest bajkowy, kolorowy, dzieci będą zachwycone. Nowy żłobek w Jankowicach – gotowy [FOTO]

Facebook Twitter

Powstał w specjalnie wybudowanym, nowym budynku. Żłobek w Jankowicach jest gotowy, znamy datę otwarcia.

żłobek w Jankowicach

Znamy datę wielkiego otwarcia. Nowy żłobek w Jankowicach, praktycznie jest już gotowy.  To nowa placówka, która otworzy drzwi dla najmłodszych mieszkańców gminy Świerklany już za tydzień. Dokładnie w poniedziałek, 6 listopada.

Żłobek w Jankowicach wybudowany, trwają ostatnie porządki

W tej chwili trwają ostatnie porządki i rozpakowywanie zabawek, aby dzieci czuły się dobrze w nowej przestrzeni – podkreśla  dyrektor żłobka w Świerklanach, Łukasz Kłosok.

Łukasz Kłosok: Urządzamy się, jesteśmy już w fazie mocnego doposażenia żłobka. Żłobek jest przystosowany do 48 dzieci. Jest wyposażony w cztery same, będą więc cztery oddziały: dzieci do 1 roku życia i trzy sale dzieci starszych. Jest to nowy budynek, wybudowany od podstaw, jest przyjemny,   z bogatą architekturą wnętrz, przejrzysty, są duże okna, wyposażony w zabawki, przedmioty, z których dzieci będą mogły w 100 procentach korzystać.

Żłobek w Jankowicach i ogromne zainteresowanie mieszkańców

Opieka dla dzieci będzie zapewniona od 6.30 do 16.30. Jakie jest zainteresowanie rodziców miejscem dla maluchów w żłobku?

Łukasz Kłosok: Zainteresowanie rodziców jest duże, jesteśmy już po naborze dzieci. Kolejni zainteresowani mogą oczekiwać na zwalniające się miejsca,  ponieważ zapisy do żłobka trwają cały rok.

Posiłki dla maluchów będą przygotowywane w szkolnej stołówce w Jankowicach i przywożone do żłobka w formie cateringu. Jak wygląda placówka od środka? Zerknijcie na nasze zdjęcia: Cz

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 marca 2024