StartWiadomości

JEST OKAZJA Z RADIEM 90 I SIECIĄ SKLEPÓW LEWIATAN!

Jeżeli Twój przyjaciel właśnie zdał egzamin na prawo jazdy lub Twoja siostra dostała awans, czy też pragniesz kogoś przeprosić, koniecznie napisz do nas! Za pośrednictwem Radia 90 sprawimy Waszym bliskim niespodziankę, dzwoniąc do nich, gratulując sukcesu i wręczając specjalne nagrody ufundowane przez sponsorów naszej zabawy.

Aby wziąć udział w naszym konkursie wyślij maila na adres jestokazja@radio90.pl, napisz skąd jesteś i opisz dokładnie ważne dla Ciebie lub Twoich bliskich wydarzenie, które przyniosło Wam radość i satysfakcję. Mogą to być rzeczy małe i duże!

W mailu nie zapomnij dodać z czyjej okazji się cieszysz, napisz także numeru telefonu do tej osoby! Do zwycięzców naszego konkursu dzwonimy codziennie od poniedziałku do piątku. Każdego dnia wybieramy jedną osobę, z którą kontaktujemy się w porannym programie Radia 90!

Sponsorem konkursu jest Spółka Regionalna Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan Żory, które dla wybranych przez nas zwycięzców ufundują bony towarowe o wartości 50 zł do zrealizowania w wybranych sklepach Lewiatan. Lista sklepów będzie dostępna wraz z bonami lub TUTAJ.

Sprawdź aktualne promocje w sieci Lewiatan: TUTAJ!

Zapoznajcie się z regulaminem konkursu TUTAJ!

Wykaz sklepów objętych konkursem: TUTAJ!

Dobrej zabawy!

Zostaw komentarz