Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Kabaret Moralnego Niepokoju

Facebook Twitter

"Pogoda na suma". To tytuł programu, z jakim do Czerwionki-Leszczyn przyjedzie Kabaret Moralnego Niepokoju. We wtorek (24.06.) będzie bawić publiczność w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym.

Na scenie pojawią się wyjątkowi i niepowtarzalni: Robert Górski, Przemysław Borkowski, Mikołaj Cieślak, Rafał Zbieć i Magdalena Stużyńska.

Skecze prezentowane przez Kabaret Moralnego Niepokoju w programie „Pogoda na suma” są nowością i nie były emitowane na antenie telewizyjnej. To ponad 2 godziny humoru na najwyższym poziomie, z udziałem Orkiestry Moralnego Niepokoju, gości specjalnych i paru niespodzianek…

Haratniemy w gałę!

Będziemy mieli okazję uczestniczyć w posiedzeniu rządu, przeżyjemy próbę generalną spektaklu podczas, której aktorzy zmęczeni występami w reklamach mylą kwestie, przyjrzymy się Polsce oczami powracającego do kraju kibica Euro 2012. Zobaczymy pamiętniki z wakacji, przekonamy się jak mężczyźni w bardzo zaawansowanym wieku prężą muskuły i zapominają o dolegliwościach w obecności młodej dziewczyny, oraz obejrzymy wiele innych premierowych skeczy.

Na koniec nie zabraknie bisów – a tam największe hity!

Kabaret Moralnego Niepokoju w Czerwionce-Leszczynach we wtorek (24.06.) o 17.00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 31 maja 2020