Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kabaret Smile wystąpi w Wodzisławiu z programem „Tu i Teraz”

Facebook Twitter

Jedna z czołowych grup kabaretowych wraca do Wodzisławia Śląskiego ze swoim najnowszym programem „Tu i Teraz”. Już dziś zapraszamy do Wodzisławskiego Centrum Kultury 29 kwietnia na godzinę 17:30 lub 20:30. Szykuje się wieczór pełen humoru na najwyższym poziomie.

Program „Tu i Teraz” to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet. Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie

– to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile.

Nie zabraknie również uwielbianych przez widzów piosenek. #obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego występu, dlatego widz ma szansę stać się „tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego współtwórcą. Sprawdź sam, jak działa na Ciebie Kabaret Smile- bądź „Tu i teraz”

– przekonują artyści.

Kabaretu Smile wystąpi na wodzisławskiej scenie w czwartek, 29 kwietnia o godzinie 17:30 i 20:30. Wszystkie wcześniej zakupione bilety zachowują ważność.

Bilety dostępne w kasie WCK oraz na stronie Tutaj. Kasa WCK czynna w czwartki w godzinach 10:00-12:00.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 lipca 2021