Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kim był mężczyzna, który zginął potrącony przez samochód? [drastyczne zdjęcia]

Facebook Twitter

Policja pracuje nad ustaleniem tożsamości ofiary, jednak do tej pory nie pojawiły się żadne informacje, które mogłyby rzucić więcej światła na sprawę. Funkcjonariusze zdecydowali więc, by opublikować zdjęcia odzieży, w które ubrany był mężczyzna.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w sobotę (23.11.) w nocy na ulicy Wodzisławskiej w Mszanie. Mężczyzna przechodził przez jezdnię w niedozwolonym miejscu:

Kierujący 34-letni mężczyzna z Wodzisławia Śląskiego potrącił mężczyznę. Niestety nie znamy tożsamości potrąconego. Kierujący był trzeźwy, co do stanu trzeźwości ofiary, będziemy mogli się wypowiedzieć dopiero po wykonaniu badań zleconych podczas sekcji zwłok.

– mówi Magdalena Wija z wodzisławskiej komendy policji. Śledczy mają nadzieję, że zgłosi się ktoś kto rozpozna ofiarę potrącenia:

Mężczyzna był ubrany w spodnie dresowe, kremowego koloru, miał dżinsową, granatową kurtkę z napisem „new basic” na plecach. Była to kurtka zapinana na guziki, miał wełniany brązowy sweter, koszulę flanelową w kratę koloru bordowo-czarnego. Były to ubrania robocze, wyglądało to tak, jakby ta osoba wracała z terenu jakiejś budowy. Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów.

Każdy, kto może pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, proszony jest o kontakt z wodzisławską komendą policji.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj