Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kino Pegaz z niespodziankami

Facebook Twitter

Premierowe Kino Pegaz działające w Wodzisławskim Centrum Kultury kusi repertuarowymi nowościami. Tym razem obok hitowego tytułu filmowego w 3D pojawiły się również niespodzianki.

W czwartek, 21 listopada fani kina mogli zobaczyć w Wodzisławskim Centrum Kultury film w technologii 3D. Była to nowa, fabularna wersja jednego z największych filmowych hitów „Króla lwa”. Na dobre samopoczucie widzów złożył się nie tylko disney’owski remake bajki z 1994 roku, ale i słodki upominek po seansie. Wchodzących na salę gości witał prezydenta miasta Mieczysław Kieca i dyrektor placówki Krzysztof Jaroch. W ten sposób, już oficjalnie rozpoczął się nowy etap wodzisławskiego Kina Pegaz, kina z profesjonalnym cyfrowym projektorem, a co za tym idzie z premierowymi filmami w doskonałej jakości obrazu i dźwięku. Na kolejne projekcje 3D możemy liczyć już w grudniu.

W grudniu w 3D na ekranie Kina Pegaz pojawi się „Czarownica 2”, będąca kontynuacją kultowego tytułu z 2014 roku z Angeliną Jolie w roli głównej. Następne seanse będą uwarunkowane pojawianiem się w ofercie dystrybutorów filmów 3D oraz zależeć będą od zainteresowania naszych widzów – informuje Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Pełną ofertę Kina Pegaz znajduje TUTAJ.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj